سروش

صفحه اینستا

نصب المان در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابلسر واحد زیبا سازی این شهردای به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اقدام به نصب  المان و  بنر  در سطح شهر بابلسر کرد .

 ‍ ‍ اعمال قانون ...

واحد خدمات شهری شهرداری بابلسر پس از اخطار کتبی و بی توجهی مالکان چند ساختمان ، نسبت به انسداد لوله های غیر مجاز فاضلاب اقدام کرد تا بیش از این موجب آلودگی محیط زیست نشوند
روابط عمومی شهرداری بابلسر‍ ‍ ‍ هرس و آرایش فضای سبز

واحد فضای سبز شهرداری بابلسر امروز صبح در محدوده بلوار شهید علیزاده آماده سازی خاک برای کاشتن گل و هرس علف های هرز در پای درختان و آرایش فضای سبز اقدام کرد و همچنین نیروی های واحد فضای سبز شهرداری بابلسر آماده سازی خاک برای کاشت گل در بلوار پاسدران مشغول به کار میباشند .


روابط عمومی شهرداری بابلسر‍ ‍ لایروبی اگو کوچه شهید ابوالقاسم زاده

واحد خدمات شهری شهرداری بابلسر ساعتی قبل لایروبی اگو کوچه شهید ابوالقاسم زاده را آغاز کرده است چنانچه در تصاویر می بینید متاسفانه رعایت نکردن برخی از افراد میباشد که هیچ گونه همکاری جهت حفظ پاکیزگی این آبراه یا دیگر آبراه ها نداشته و آنها را با مخازن زباله یکسان میدانند .

روابط عمومی شهرداری بابلسر‍ ‍ آغاز مرحله دوم از نصب تابلو در معابر

مهندس علی محمدی مسئول روابط عمومی شهرداری بابلسر با اعلام این خبر که مرحله دوم از نصب تابلوهای معابر شهر آغاز گردیده است گفت: پس از انتخاب نام برای کوچه های فاقد اسم و ساخت تابلوهای جدید برای این معابر کار نصب تابلوها را آغاز کردیم .
وی افزود کوچه های خیابان های مجتمع فرهنگیان ، بی بی سر روضه (شهید رضایی و شهید بابایی ) و فرهنگ شهر نصب و کوچه های محله کاظم آباد ، همت آباد و .... در دستور کار قرار دارد .

روابط عمومی شهرداری بابلسراطلاعات شهرداری

  •     مازندران، بابلسر، خيابان طالقاني، شهرداري بابلسر

  • 5- 01135256982

  • 01135256981

  • info@babolsar.ir

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟